ENSCHEDE – PSV heeft zondag zijn eerste nederlaag van het seizoen in de Eredivisie geleden. De Eindhovenaren leken in De Grolsch Veste lange tijd op weg naar een overwinning, maar FC Twente knokte zich na rust terug. Een sterke comeback leverde de thuisploeg een 3-2 overwinning op.
FC Twente kende een uitstekende start. Na een kwartier zette Younes Taha de ploeg van trainer John van den Brom Oosting op voorsprong. PSV liet zich daardoor echter niet van de wijs brengen. De bezoekers namen het initiatief over en draaiden de achterstand binnen drie minuten volledig om. Guus Til was de grote man met twee treffers, waardoor PSV met een 1-2 voorsprong de rust inging.
Twente voert druk op
Na de pauze kreeg PSV het steeds moeilijker. FC Twente voerde de druk op en bleef fanatiek op zoek naar de gelijkmaker. In het laatste kwartier betaalde die aanvalsdrang zich uit. Wout Weghorst bracht de thuisploeg met de 2-2 terug in de wedstrijd.FC Twente rook vervolgens bloed en ging op jacht naar meer. Weidmann bekroonde een fraaie solo met de beslissende 3-2 en bezorgde de thuisploeg daarmee een knappe overwinning.

17.1 ℃






































