EINDHOVEN – PSV heeft in de allerlaatste minuten een nederlaag weten te voorkomen. Dankzij een late treffer eindigde het duel met NAC Breda in 2-2, waardoor de Brabanders hun eerste uitzege van het seizoen net misliepen.


PSV nam kort na een kopbal op de lat van Man de leiding. Driouech rondde bekwaam af na een steekpass van Veerman. NAC, dat sterk en fel aan de wedstrijd begon, bleef echter druk zetten en draaide de stand nog voor rust om. Kemper kopte de gelijkmaker binnen, waarna Brym Schouten de bal afhandig maakte, beide palen raakte en in de rebound alsnog doel trof.

Na rust wist PSV nauwelijks structuur in de aanval te brengen. In het jachtige spel leed de thuisploeg veel en vaak onnodig balverlies. Pas in blessuretijd kwam de redding: Obispo kopte de 2-2 binnen na een voorzet van opnieuw Veerman.